XCS "Арабатка"

XCS "Арабатка"
  • Місце: с.Генічеська Гірка
  • Час та дата почастку: 01:00 12.06.2021
  • Дистанція: 46км
  • Категорія: Крос-кантрі
  • Клас:
Статистика

Результати: XCS "Арабатка"

К1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання Км/г А2 Категорія
1 12. Андрій Паламарчук (digicom cycling team | смт. Білозерка) 01:53:24 -- 24.34 км/г 1 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
1 65. Анатолій Конанов (Херсон) 01:54:27 -- 24.12 км/г 2 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 24.12 км/г
1 24. Денис Прокопчук (Нет | Херсон) 01:55:05 -- 23.98 км/г 3 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 23.98 км/г
2 10. Вячеслав Сакович (digicom cycling team | Дніпро) 01:55:46 + 02:22 23.84 км/г 4 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
1 77. Василь Блюммер (Херсон) 01:56:43 -- 23.65 км/г 5 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 23.65 км/г
2 20. Микита Лобода (Херсон) 01:56:44 + 01:39 23.64 км/г 6 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 23.98 км/г
3 17. Олександр Старов (Херсон) 01:56:46 + 01:41 23.64 км/г 7 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 23.98 км/г
2 22. Андрей Юрлов (Николаев) 01:57:30 -- 23.49 км/г 8 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 23.65 км/г
3 60. Валентин Жук (Новотроїцьке) 02:00:28 + 03:45 22.91 км/г 9 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 23.65 км/г
1 7. Ольга Кутасова (digicom cycling team | Херсон) 02:03:03 -- 22.43 км/г 10 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
Середня швидкість переможця 22.43 км/г
3 36. Константин Погрибный (Shawa racing | Харьков) 02:04:33 + 11:09 22.16 км/г 11 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
4 43. Сергій Черненко (Маріуполь) 02:04:47 + 11:23 22.12 км/г 12 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
4 54. Олександр Ніценко (Херсон) 02:05:03 + 08:20 22.07 км/г 13 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 23.65 км/г
5 35. Гліб Сушко (Shawa racing | Харків) 02:05:55 + 12:31 21.92 км/г 14 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
1 11. Ольга Голубева (Херсон) 02:06:24 -- 21.84 км/г 15 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 21.84 км/г
6 44. Евгений Голенков 02:06:35 + 13:11 21.8 км/г 16 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
7 37. Ігор Сахно (Зап) 02:06:36 + 13:12 21.8 км/г 17 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
8 45. Сергей Кондренко (Клыч рейсинг | Харьков) 02:07:17 + 13:53 21.68 км/г 18 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
5 63. Алексей Золин (Запорожье) 02:07:18 + 10:35 21.68 км/г 19 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 23.65 км/г
2 9. Марія Франковська (Херсон) 02:12:31 + 06:07 20.83 км/г 20 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 21.84 км/г
6 59. Олександр Амосов (Мелітополь) 02:12:48 + 16:05 20.78 км/г 21 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 23.65 км/г
9 40. Ігор Ковальчук (Херсон) 12:12:12 + 10:18:48 3.77 км/г 22 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 24.34 км/г
3 15. Ольга Сперанська (Украина) 12:12:12 + 10:05:48 3.77 км/г 23 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 21.84 км/г
K1 Позиція у категорії
A2 Позиція в генералі
  • Організаційна команда
  • Учасники та категорії
    BIB Ім'я Призвище Категорія
    0 Роман Должанський (Нова Каховка) 7 . Чоловіки байк від 60 років
    1 Олена Мусулевська (Херсон) 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
    2 Ірина Шевченко (Мелітополь) 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
    9 Марія Франковська (Херсон) 2 . Жінки байк від 36 років
    10 Вячеслав Сакович (digicom cycling team | Дніпро) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    14 Людмила Резнik (Геническ) 2 . Жінки байк від 36 років
    15 Ольга Сперанська (Украина) 2 . Жінки байк від 36 років
    19 Никита Петрушенко (Одесса) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    20 Микита Лобода (Херсон) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    22 Андрей Юрлов (Николаев) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    24 Денис Прокопчук (Нет | Херсон) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    30 Евгений Довгань (Оп Заэс | Энергодар) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    31 Артем Татаренко (Энергодар) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    32 Денис Сотниченко (BXT team | Мелитополь) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    34 Сергій Шевченко (Мелітополь) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    35 Гліб Сушко (Shawa racing | Харків) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    36 Константин Погрибный (Shawa racing | Харьков) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    37 Ігор Сахно (Зап) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    38 Дмитро Сахно (Зап) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    39 Евгений Алейников (Мелитополь) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    40 Ігор Ковальчук (Херсон) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    41 Константин Бугаев (Digicom | Херсон) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    42 Антон Коваленко (Команда | Теритоия) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    43 Сергій Черненко (Маріуполь) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    44 Евгений Голенков 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    45 Сергей Кондренко (Клыч рейсинг | Харьков) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    50 Вiталiй Копiч (Dnipro | Dnipro) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    51 Владислав Дьяченко (Каменское) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    52 Виктор Семенченко (Запоріжжя) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    53 Дмитро Рильський (- | Мелітополь) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    54 Олександр Ніценко (Херсон) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    55 Роман Куртов (Мелітополь) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    56 Евгений Вепрев (Мелітополь) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    57 Игорь Ермалюга (AZOVteam-Melitopol | Мелитополь) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    58 Олександр Брюханов (Dnepr Masters | Dnipro) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    59 Олександр Амосов (Мелітополь) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    60 Валентин Жук (Новотроїцьке) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    61 Олексій Клімов (digicom cycling team | Нова Каховка) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    62 Валерій Сонько (Херсон) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    63 Алексей Золин (Запорожье) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
  • Положення