Таврійські велостарти. 3 етап

8 вересня 2019 року Федерація велосипедного спорту Херсонської області запрошує на дитячі велоперегони  “Таврійські велостарти. 3 етап”. Змагання відбудуться у сквері біля набережної м.  Олешки. Початок реєстрації о 9:00.

“Таврійські велостарти” - це велосипедні змагання, які мають не лише спортивну складову. Активна оздоровча прогулянка збадьорить підростаючий організм. Захід планується провести у форматі дитячого велосипедного свята. Підготовка до перегонів та сам захід навчать дітей ставитися до змагання позитивно. Тут вони познайомляться з такими ж, як і вони, маленькими велорайдерами, зможуть навчитися оцінювати власні здібності, виправляти помилки та ставити цілі. 

Основна мета заходу - це пропаганда здорового способу життя та популяризація велосипедного спорту серед дітей. До участі у велоперегонах запрошуються діти від 0 до 14 років. Дітям маленького віку можна змагатися на біговелах. Дистанція для змагань майже для кожного віку своя - від 200 до 900 м.

Сайт для реєстрації та детального ознайомлення із програмою заходу - https://3kids.cycling.ks.ua. На перегони можна зареєструватися також на місці старту у день змагань. Організатори наголошують, що реєстрацію неповнолітнього на перегони можуть здійснити лише батьки, опікуни чи тренери! 

В якості призів на дітей чекають дипломи та медалі.

 

Інформація: