Halloween-race

Halloween-race
  • Місце: Херсон
  • Час та дата початку: 11:00 31.10.2020
  • Дистанція: 70км
  • Категорія: Шосе
  • Клас: Cycling For All
  • Треба виконати Вхід для реєстрації у події.
  • Швидка реєстрація!
  • Партнери
  • Результати
    П1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання Км/г А2 Категорія
    1 184. Ігор Іванченко (Миколаїв) 01:35:21 -- 44.05 км/г 1 non
    Середня швидкість переможця 44.05 км/г
    1 85. Роман Коца (Hoods and Drops Racing | Миколаїв) 01:35:23 -- 44.03 км/г 2 non
    Середня швидкість переможця 44.03 км/г
    2 99. Дмитро Воронов (digicom cycling team ) 01:41:46 + 06:25 41.27 км/г 3 non
    Середня швидкість переможця 44.05 км/г
    2 40. Владислав Богоявленский (Херсон) 01:41:48 + 06:25 41.26 км/г 4 non
    Середня швидкість переможця 44.03 км/г
    1 160. Валерій Нарижний (Запоріжжя) 01:41:49 -- 41.25 км/г 5 non
    Середня швидкість переможця 41.25 км/г
    1 177. Анатолій Конанов (Херсон) 01:41:50 -- 41.24 км/г 6 non
    Середня швидкість переможця 41.24 км/г
    3 31. Максим Боклаженко (Херсон) 01:41:52 + 06:29 41.23 км/г 7 non
    Середня швидкість переможця 44.03 км/г
    4 72. Олег Котов (Greenwill-BikeLab | Николаев) 01:41:55 + 06:32 41.21 км/г 8 non
    Середня швидкість переможця 44.03 км/г
    5 64. Сергей Скородумов (Greenwill | Николаев) 01:42:53 + 07:30 40.82 км/г 9 non
    Середня швидкість переможця 44.03 км/г
    1 24. Олександр Лактіонов (digicom cycling team ) 01:42:53 -- 40.82 км/г 10 non
    Середня швидкість переможця 40.82 км/г
    3 181. Ігор Демченко (Одесса) 01:42:54 + 07:33 40.82 км/г 11 non
    Середня швидкість переможця 44.05 км/г
    2 77. Василь Блюммер (Херсон) 01:42:54 + 01:04 40.82 км/г 12 non
    Середня швидкість переможця 41.24 км/г
    2 29. Віталій Абрамов (Миколаїв) 01:42:55 -- 40.81 км/г 13 non
    Середня швидкість переможця 40.82 км/г
    4 23. Дмитрий Михай (Херсон) 01:45:32 + 10:11 39.8 км/г 14 non
    Середня швидкість переможця 44.05 км/г
    3 22. Андрей Юрлов (Миколаїв) 01:47:11 + 05:21 39.19 км/г 15 non
    Середня швидкість переможця 41.24 км/г
    6 97. Володимир Егерев (Greenwill-BikeLab | Николаев) 01:48:09 + 12:46 38.83 км/г 16 non
    Середня швидкість переможця 44.03 км/г
    4 158. Сергій Кокорін (Немає | Нова Каховка) 01:53:26 + 11:36 37.03 км/г 17 non
    Середня швидкість переможця 41.24 км/г
    1 121. Виктор Шульга (Николаев) 01:57:25 -- 35.77 км/г 18 non
    Середня швидкість переможця 35.77 км/г
    1 34. Денис Прокопчук (Нет | Херсон) 01:57:58 -- 35.6 км/г 19 non
    Середня швидкість переможця 35.6 км/г
    5 75. Михайло Колос (digicom cycling team 2 | Херсон) 02:00:42 + 25:21 34.8 км/г 20 non
    Середня швидкість переможця 44.05 км/г
    1 157. Вячеслав Лемех (Николаев) 02:00:43 -- 34.79 км/г 21 non
    Середня швидкість переможця 34.79 км/г
    2 999. Олександр Качіков (Херсон) 02:00:52 + 19:03 34.75 км/г 22 non
    Середня швидкість переможця 41.25 км/г
    5 185. Володимир Тукало 02:02:59 + 21:09 34.15 км/г 23 non
    Середня швидкість переможця 41.24 км/г
    1 167. Алла Галета 02:03:07 -- 34.11 км/г 24 non
    Середня швидкість переможця 34.11 км/г
    2 176. Евгений Мартыненко (Херсон) 02:09:06 + 11:41 32.53 км/г 25 non
    Середня швидкість переможця 35.77 км/г
    6 155. Дмитро Лактіонов (Херсон) 02:12:06 + 36:45 31.79 км/г 26 non
    Середня швидкість переможця 44.05 км/г
    7 98. Олександр Hriaznykh (Independent Ukraine | Mykolaiv) 02:14:14 + 38:53 31.29 км/г 27 non
    Середня швидкість переможця 44.05 км/г
    3 159. Юрій Стрицький (м.Херсон) 02:16:08 + 34:19 30.85 км/г 28 non
    Середня швидкість переможця 41.25 км/г
    2 71. Юрий Ковальчук (Нет | Херсон) 02:18:29 + 17:46 30.33 км/г 29 non
    Середня швидкість переможця 34.79 км/г
    6 44. Сергій Пляченко (VeloFetish | Херсон) 02:18:37 + 36:47 30.3 км/г 30 non
    Середня швидкість переможця 41.24 км/г
    3 162. Игорь Кравченко (Kherson) 02:18:40 + 35:47 30.29 км/г 31 non
    Середня швидкість переможця 40.82 км/г
    2 91. Маріанна Кравченко (Миколаїв) 02:18:55 + 15:48 30.23 км/г 32 non
    Середня швидкість переможця 34.11 км/г
    3 175. Віталій Хантімєров (Херсон) 02:19:28 + 22:03 30.11 км/г 33 non
    Середня швидкість переможця 35.77 км/г
    4 179. Роман Томазенко 02:20:54 + 23:29 29.81 км/г 34 non
    Середня швидкість переможця 35.77 км/г
    7 170. Роман Чухрай (Херсон) 02:22:58 + 47:35 29.38 км/г 35 non
    Середня швидкість переможця 44.03 км/г
    1 6. Юрій Кузьменко (Херсон) 02:23:44 -- 29.22 км/г 36 non
    Середня швидкість переможця 29.22 км/г
    8 183. Валерій Голованов 02:26:03 + 50:42 28.76 км/г 37 non
    Середня швидкість переможця 44.05 км/г
    8 13. Роман Мельніченко 02:29:13 + 53:50 28.15 км/г 38 non
    Середня швидкість переможця 44.03 км/г
    4 168. Олег Удовиченко 02:29:58 + 47:05 28.01 км/г 39 non
    Середня швидкість переможця 40.82 км/г
    5 180. Сергій Тімченко (Херсон) 02:32:46 + 35:21 27.49 км/г 40 non
    Середня швидкість переможця 35.77 км/г
    1 165. Арсен Оганджанян (Arcadia | Одесса) 02:33:52 -- 27.3 км/г 41 non
    Середня швидкість переможця 27.3 км/г
    4 172. Вадим Чернов (Каховка) 02:33:59 + 52:10 27.28 км/г 42 non
    Середня швидкість переможця 41.25 км/г
    1 153. Ольга Голубева (Херсон) 02:34:00 -- 27.27 км/г 43 non
    Середня швидкість переможця 27.27 км/г
    1 9. Марія Франковська (Херсон) 02:34:01 -- 27.27 км/г 44 non
    Середня швидкість переможця 27.27 км/г
    2 164. Костянтин Сухоруков (З Миколаєва) 02:42:00 + 44:02 25.93 км/г 45 non
    Середня швидкість переможця 35.6 км/г
    3 111. Константин Бугаев (Херсон) 02:45:45 + 45:02 25.34 км/г 46 non
    Середня швидкість переможця 34.79 км/г
    3 21. Людмила Кірпаньова 02:45:57 + 42:50 25.31 км/г 47 non
    Середня швидкість переможця 34.11 км/г
    9 12. Андрій Паламарчук (digicom cycling team | смт. Білозерка) 02:45:57 + 01:10:36 25.31 км/г 48 non
    Середня швидкість переможця 44.05 км/г
    3 173. Станіслав Кушнір (Миколаєв) 02:48:17 + 50:19 24.96 км/г 49 non
    Середня швидкість переможця 35.6 км/г
    4 174. Александр Довжанский (Николаев) 02:48:17 + 47:34 24.96 км/г 50 non
    Середня швидкість переможця 34.79 км/г
    4 52. Олександр Шкуропат (Херсон) 02:56:20 + 58:22 23.82 км/г 51 non
    Середня швидкість переможця 35.6 км/г
    6 33. Сергей Шкуропат (Матрас | Херсон) 03:28:24 + 01:30:59 20.15 км/г 52 non
    Середня швидкість переможця 35.77 км/г
    5 84. Олег Коваленко (Херсон) 03:36:36 + 01:38:38 19.39 км/г 53 non
    Середня швидкість переможця 35.6 км/г
    2 152. Катерина Савенкова 03:52:32 + 01:18:31 18.06 км/г 54 non
    Середня швидкість переможця 27.27 км/г
    K1 Позиція у категорії
    A2 Позиція в генералі
  • Положення

  • Учасники та категорії
    BIB Ім'я Призвище Категорія
    6 Юрій Кузьменко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    7 Ольга Кутасова (digicom cycling team | Херсон)

    10093158780

    Категорії ще не визначенні.
    9 Марія Франковська (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    10 Вячеслав Сакович (digicom cycling team ) Категорії ще не визначенні.
    12 Андрій Паламарчук (digicom cycling team | смт. Білозерка) Категорії ще не визначенні.
    13 Роман Мельніченко Категорії ще не визначенні.
    14 Олексій Клімов (digicom cycling team )

    10117116467

    Категорії ще не визначенні.
    15 Алексей Щеткин (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    21 Людмила Кірпаньова Категорії ще не визначенні.
    22 Андрей Юрлов (Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    23 Дмитрий Михай (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    24 Олександр Лактіонов (digicom cycling team )

    10115031169

    Категорії ще не визначенні.
    25 Ігор Cахно (Зап) Категорії ще не визначенні.
    26 Илья Болога (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    27 Андрей Гринько Категорії ще не визначенні.
    29 Віталій Абрамов (Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    30 Володимир Попов (digicom cycling team ) Категорії ще не визначенні.
    31 Максим Боклаженко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    33 Сергей Шкуропат (Матрас | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    34 Денис Прокопчук (Нет | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    40 Владислав Богоявленский (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    41 Олексій Селіванов (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    42 Станислав Ковалев Категорії ще не визначенні.
    44 Сергій Пляченко (VeloFetish | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    52 Олександр Шкуропат (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    57 Сергій Кохан (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    64 Сергей Скородумов (Greenwill | Николаев) Категорії ще не визначенні.
    72 Олег Котов (Greenwill-BikeLab | Николаев) Категорії ще не визначенні.
    73 Ігор Ковальчук (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    75 Михайло Колос (digicom cycling team 2 | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    77 Василь Блюммер (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    80 Олексій Буженко (Гола Пристань Херсонская обл) Категорії ще не визначенні.
    81 Николай Сенько Категорії ще не визначенні.
    84 Олег Коваленко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    85 Роман Коца (Hoods and Drops Racing | Миколаїв)

    10113787246

    Категорії ще не визначенні.
    86 Анатолий Ольхов (Николаев) Категорії ще не визначенні.
    89 Сергій Іллічов (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    91 Маріанна Кравченко (Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    93 Олена Сульська (ВЕЛОСИПЕД | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    97 Владимир Егерев (Greenwill-BikeLab | Николаев) Категорії ще не визначенні.
    98 Oleksandr Hriaznykh (Independent Ukraine | Mykolaiv) Категорії ще не визначенні.
    99 Дмитро Воронов (digicom cycling team ) Категорії ще не визначенні.
    100 Дмитро Щоковенко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    102 Андрей Рожелюк (Запорожье) Категорії ще не визначенні.
    103 Олександр Надтока (Запоріжжя) Категорії ще не визначенні.
    111 Константин Бугаев (Digicom | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    121 Виктор Шульга (Николаев) Категорії ще не визначенні.
    123 Дмитро Сахно (Зап) Категорії ще не визначенні.
    150 Roman Maksimchyk (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    151 Лариса Бортовик Категорії ще не визначенні.
    152 Катерина Савенкова Категорії ще не визначенні.
    153 Ольга Голубева (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    154 Станислав Сергеевич (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    155 Дмитро Лактіонов (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    156 Алексей Селиверстов (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    157 Вячеслав Лемех (Николаев) Категорії ще не визначенні.
    158 Сергій Кокорін (Немає | Нова Каховка) Категорії ще не визначенні.
    159 Юрій Стрицький (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    160 Валерій Нарижний (Запоріжжя) Категорії ще не визначенні.
    162 Игорь Кравченко (Kherson) Категорії ще не визначенні.
    163 Станіслав Титаренко (Харків) Категорії ще не визначенні.
    164 Костянтин Сухоруков (З Миколаєва) Категорії ще не визначенні.
    165 Арсен Оганджанян (Arcadia | Одесса)

    10078029511

    Категорії ще не визначенні.
    167 Алла Галета Категорії ще не визначенні.
    168 Олег Удовиченко Категорії ще не визначенні.
    169 Александр Снисаренко Категорії ще не визначенні.
    170 Роман Чухрай (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    171 Антон Позняк (Николаев) Категорії ще не визначенні.
    172 Вадим Чернов (Каховка) Категорії ще не визначенні.
    173 Станіслав Кушнір (Миколаєв) Категорії ще не визначенні.
    174 Александр Довжанский (Николаев) Категорії ще не визначенні.
    175 Віталій Хантімєров (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    176 Евгений Мартыненко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    177 Анатолій Конанов (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    179 Роман Томазенко Категорії ще не визначенні.
    180 Сергій Тімченко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    181 Ігор Демченко (Одесса) Категорії ще не визначенні.
    183 Валерій Голованов Категорії ще не визначенні.
    184 Ігор Іванченко (Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    185 Володимир Тукало Категорії ще не визначенні.
    999 Олександр Качіков (Херсон) Категорії ще не визначенні.
  • Організаційна команда
    Андрій Кутасов
    Головний суддя
    Ольга Кутасова
    Директор заходу
    Константин Бугаев
    Суддя на старті
    Дмитро Велько
    Системний адміністратор
    Іван Алексєєв
    Суддя на фiніші