Таврійські велостарти. 4 етап

Таврійські велостарти. 4 етап
  • Місце: Гола Пристань
  • Час та дата початку: 09:00 06.09.2020
  • Дистанція: 0.2км
  • Категорія: Дитячі
  • Клас: Кубок області
  • Треба виконати Вхід для реєстрації у події.
  • Швидка реєстрація!
  • Партнери
  • Результати
    П1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання Км/г А2 Категорія
    K1 Позиція у категорії
    A2 Позиція в генералі
  • Положення

  • Учасники та категорії
    BIB Ім'я Призвище Категорія
    0 Максим Черевичний (Гола пристань) Категорії ще не визначенні.
    0 Марія Русланівна Жигадлр (Набережна) Категорії ще не визначенні.
    0 Ярослав Русланович Жигадло (Набережна) Категорії ще не визначенні.
    0 Ярослав Русланович Жигадлр (Набережна) Категорії ще не визначенні.
    0 Микита Гідулянов (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    0 Єлісей Поляк (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    0 Сергій Воронов Категорії ще не визначенні.
    0 Дарья Речкалова Категорії ще не визначенні.
    0 Андрiй Лук'янченко Категорії ще не визначенні.
    0 Дарія Речкалова Категорії ще не визначенні.
    0 Ксенія Поліщук Категорії ще не визначенні.
    0 Єлизавета Бурлак (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    1 Софія Баленко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    2 Дмитро Кутасов (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    3 Олеся Запорожець Категорії ще не визначенні.
    4 Карина Арабаджи Категорії ще не визначенні.
    5 Данило Миронюк Категорії ще не визначенні.
    6 Лев Леонт'єв Категорії ще не визначенні.
    7 Анастасія Кутасова (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    8 Глеб Розин (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    9 Євген Зварич (олешки) Категорії ще не визначенні.
    10 Поліна Гембара Категорії ще не визначенні.
    11 Дмитро Татаровський (Херсон | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    12 Євангеліна Коваль Категорії ще не визначенні.
    14 Аліна Коваль Категорії ще не визначенні.
    15 Олександр Тамазликарь Категорії ще не визначенні.
    16 Олександра Сидоренко Категорії ще не визначенні.
    19 Альбіна Бугайчук Категорії ще не визначенні.
    20 Тимур Лукаш Категорії ще не визначенні.
    22 Дмитро Лук'янченко Категорії ще не визначенні.
    23 Максим Попов Категорії ще не визначенні.
    24 Іванна Слюсар Категорії ще не визначенні.
    25 Богдан Жаров Категорії ще не визначенні.
    27 Кирил Жаров Категорії ще не визначенні.
    29 Вікторія Цуркан Категорії ще не визначенні.
    30 Єва Коломійченко Категорії ще не визначенні.
    31 Олександр Токаюк Категорії ще не визначенні.
    32 Артем Кірничук Категорії ще не визначенні.
    33 Кирилов Остапов Категорії ще не визначенні.
    34 Марія Ваврінюк Категорії ще не визначенні.
    35 Маргарита Науменко Категорії ще не визначенні.
    36 Ангеліна Бухтій Категорії ще не визначенні.
    37 Сергій Голофастов Категорії ще не визначенні.
    38 Ярослав Балабан Категорії ще не визначенні.
    39 Микита Тестін Категорії ще не визначенні.
    40 Лілія Дубіна Категорії ще не визначенні.
    41 Глеб Розін Категорії ще не визначенні.
    42 Вікторя Дубіна Категорії ще не визначенні.
    43 Сергій Черевченко Категорії ще не визначенні.
    44 Злата Чипак Категорії ще не визначенні.
    45 Ярослав Рябушин Категорії ще не визначенні.
    46 Горгій Переверза Категорії ще не визначенні.
    47 Роман Поздняков Категорії ще не визначенні.
    48 Олександр Лованов Категорії ще не визначенні.
    49 Максим Черевичний (Гола пристань) Категорії ще не визначенні.
    51 Гордій Куликовський (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    52 Анна Фурман Категорії ще не визначенні.
    53 Анна Фурман Категорії ще не визначенні.
    54 Богдан Хом'як Категорії ще не визначенні.
    55 София Жакулина (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    56 Стас Осакин Категорії ще не визначенні.
    57 Владислав Жигадло Категорії ще не визначенні.
    58 Ярослав Теленик (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    59 Данііл Михайленко (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    61 Олексій Поздняков Категорії ще не визначенні.
    62 Домініка Сафонова Категорії ще не визначенні.
    63 Василь Лукаш Категорії ще не визначенні.
    64 Василь Якушев Категорії ще не визначенні.
    66 Андрій Лук'янченко Категорії ще не визначенні.
    69 Варвара Іщук Категорії ще не визначенні.
    70 Захар Іщук Категорії ще не визначенні.
    73 Володимир Кириченко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    75 Кирил Щвець Категорії ще не визначенні.
    76 Сергій Воронов Категорії ще не визначенні.
    79 Владислав Одайник Категорії ще не визначенні.
    80 Аріанна Арсенін Категорії ще не визначенні.
    81 Егор Гордуз Категорії ще не визначенні.
    82 Марія Кулик (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    83 Вікторія Рябушина Категорії ще не визначенні.
    90 Валентина Пасєчник Категорії ще не визначенні.
    93 Іван Дрібноход Категорії ще не визначенні.
    94 Дарія Подлєсна Категорії ще не визначенні.
    95 Марія Русланівна Жигадло (Набережна) Категорії ще не визначенні.
    105 Євген Зварич Категорії ще не визначенні.
    108 Богдан Скакун Категорії ще не визначенні.
    112 Марко Григоркін Категорії ще не визначенні.
    114 Кирилл Бурдыга (Голая Пристань) Категорії ще не визначенні.
    116 Вероніка Білан Категорії ще не визначенні.
    118 Вадим Канівець Категорії ще не визначенні.
    119 Софія Кориєнко Категорії ще не визначенні.
    120 Глафіра Кравцова Категорії ще не визначенні.
    124 Поліна Савіна Категорії ще не визначенні.
    126 Дарья Речкалова Категорії ще не визначенні.
    127 Микита Мищенко Категорії ще не визначенні.
    128 Анна Лук'янченко Категорії ще не визначенні.
    129 Микита Гідулянов Категорії ще не визначенні.
    130 Єгор Буденчук (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    132 Артем Гаврилюк (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    133 Максим Компанець (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    134 Сергій Рижков (Гола Пристант) Категорії ще не визначенні.
    136 Олександр Федоров (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    137 Кирил Ізіменко (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    138 Артем Железняк (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    146 Дмитро Проценко Категорії ще не визначенні.
    148 Софія Кулик (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.