ХСМ "Олешківським лісом" Скасовано

ХСМ "Олешківським лісом"
  • Місце: Олешки
  • Час та дата початку: 10:00 04.04.2020
  • Дистанція: 35км
  • Категорія: Крос-кантрі
  • Клас: Cycling For All
  • Треба виконати Вхід для реєстрації у події.
  • Швидка реєстрація!
  • Партнери
  • Результати
    П1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання Км/г А2 Категорія
    K1 Позиція у категорії
    A2 Позиція в генералі
  • Положення

  • Учасники та категорії
    BIB Ім'я Призвище Категорія
    1 Андрій Кутасов (digicom cycling team | Херсон)

    10093158477

    Категорії ще не визначенні.
    7 Ольга Кутасова (Херсон)

    10093158780

    Категорії ще не визначенні.
    10 Вячеслав Сакович (digicom cycling team | Николаев) Категорії ще не визначенні.
    17 Олександр Старов (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    22 Андрей Юрлов (Greenwill | Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    25 Дмитрий Казаков (PostProduction Cycling Team | Донецк-Днепр) Категорії ще не визначенні.
    30 Володимир Попов (digicom cycling team | Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    39 Сергій Береславський (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    50 Игорь Кручинин Категорії ще не визначенні.
    56 Сергей Дронов (Николаев) Категорії ще не визначенні.
    71 Алексей Федоренко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    75 Михайло Колос (digicom cycling team 2 | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    99 Дмитро Воронов (digicom cycling team | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    111 Свиридов Игорь (Одесса) Категорії ще не визначенні.
    113 Вячеслав Римша (Nikopol) Категорії ще не визначенні.
    152 Павло Гринько Категорії ще не визначенні.
    153 Сергій Ющенко (Трітон | Одеса) Категорії ще не визначенні.
    161 Ігор Ковальчук (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    191 Олена Сульська (ХЕРСОН) Категорії ще не визначенні.
    231 Валерий Коржиков Категорії ще не визначенні.
    255 Alex Morozov Категорії ще не визначенні.
    271 Andrei Agnayev Категорії ще не визначенні.
    289 Евгений Алейников (Мелитополь) Категорії ще не визначенні.
    291 Костянтин Чернов (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    362 Артем Басавро (Коробка з цукерками | Никополь) Категорії ще не визначенні.
    373 Галина Насонова (Киев) Категорії ще не визначенні.
    399 Александр Махарь Категорії ще не визначенні.
    411 Пётр Дудар (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    435 Марина Волошина (Дніпро) Категорії ще не визначенні.
    442 Mykyta Solohub (Николаев) Категорії ще не визначенні.
    445 Антон Валерьевич (Мелитополь) Категорії ще не визначенні.
    446 Иван (Мелiтополь) Категорії ще не визначенні.
    447 Евгений (Мелитополь) Категорії ще не визначенні.
    467 Бунчак Бунчак Категорії ще не визначенні.
    499 Андрій Денисенко (Мелітополь) Категорії ще не визначенні.
    501 Ярослав Категорії ще не визначенні.
    502 Сергей Самойлов (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    521 Олена Мусулевська (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    525 Євген Педченко (Київ) Категорії ще не визначенні.
    575 Виталий Абрамов Категорії ще не визначенні.
    602 Микола Коновець (Дніпро)

    10117841341

    Категорії ще не визначенні.
    613 Andrew VLOG (Nikolaev) Категорії ще не визначенні.
    681 Євген Осипов (Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    721 Сергей Науменко Категорії ще не визначенні.
    753 Альона Літвіщенко (Дніпро) Категорії ще не визначенні.
    831 Андрій Волошин (Дніпро) Категорії ще не визначенні.
    913 Денис Категорії ще не визначенні.
  • Організаційна команда