Що таке ФВСХО?

ФВСХО - це Федерація велосипедного спорту Херсонської області, утворена загальними зборами 27 червня 2018 року не байдужими до велоспільноти особами у Херсонській області.

Організація  є платформою для реалізації різних проектів на велосипедну тематику в Херсонській області різного стилю та характеру. Усі проекти поділені за направленнями розвитку відповідно до стилю та керуються директорами направлень на волонтерських засадах. Керівників напрямків обирають кожні два роки відповідно до статуту організації.

Федерація є організацією велосипедистів для велосипедистів. Наразі в Херсонській області не існує жодного професіонала у цій галузі і всі заходи є певним викликом для кожного з членів організації, які формують новий прошарок суспільства. Ми прагнемо кращого майбутнього для нашої велоспільноти та робимо первинні кроки до реалізації того чи іншого велосипедного заходу, тому й пропонуємо долучитися до нашої організації в межах своїх можливостей.

 

Увага!!! Зараз формується новий склад Виконавчого комітету Громадської організації "Федерація велосипедного спорту Херсонської області" на наступні два роки. Новий склад формується шляхом особистих заяв від членів організації. Термін прийняття заяв до 15 грудня 2020 року.

1. Для членів організації радимо завантажити бланк заяви (https://docs.google.com/document/d/1isENI68ICmPRCkrU9Jri9z9wiU9BVhhldq2SFQ_TK_I), заповнити його та передати секретарю організації зручним для Вас способом:  

   - залишити його у Веломагазині "ВелоПітСтоп" (вул. Перекопська, 151);

   - залишити його у Веломагазині "Байк Гараж" (вул. Олеся Гончара, 16);

   - залишити його у Веломагазині "Еластоманія" (вул. Лавреньова, 4).

 

Для членів організації з області, а також тих, хто має складнощі зі здоров’ям, слід зателефонувати голові організації та визначитися з методом доставки. 

2. Якщо Ви не вступали до організації, то слід спочатку написати заяву про вступ, а потім вже висловити свою позицію у виді заяви та передати її в один зі способів,  відображених в пункті 1.