Через карантин скасовуємо заходи першого півріччя

Шановні Велосипедисти!

З початку введення карантину ми не зовсім розуміли, з чим зіткнулися, але після консультації з лікарями та більш досвідченими велосипедистами радимо вам ознайомитися з інформацією про COVID-19 (http://covid19.com.ua).

Повідомляємо вас, що ми змушені зупинити діяльність ФВСХО на час карантину, а також скасувати усі заходи, котрі заплановані на першу половину півріччя 2020 року, включаючи “Володар Гори”, XCM “Олешківським Лісом” та “Вело50”.

Відповідно до пункту 4 “Правила проведення змагання” положень усіх заходів, а також призначень платежів, ми можемо не повертати усі “внески”, проте намагатимемось повернути їх в порядку звернень на info@cycling.ks.ua.

Слід зауважити, що за рахунок внесків вже були виконані роботи, придбані комплекти медалей, тощо, тому коштів на рахунку ГО “ФВСХО” не вистачить усім. Виходячи з цих позиції, пропонуємо вам по можливості не повертати кошти, залишаючи їх на особистому балансі. Після стабілізації ситуації ви зможете використати  "залишені" внески для реєстрації у інших подіях ФВСХО до кінця поточного року.З повагою, виконавчий комітет ГО “ФВСХО”