Тренерська рада

Окремий колегіальний орган Громадської ради "Федерації велосипедного спорту Херсонської області", очолює головний тренер ГО "ФВСХО"

Основні зобов'язання

Організація разом з партерами тренувального процесу шляхом забезпечення тренерів сучасною методичною інформацією. Супроводження кар'єрного росту спортсменів, шляхом координації дій тренерів різних рівнів.

Формування складу збірних області, організація тренувального процесу збірної команди області

Відстоювання інтересів та прав тренерів.

Як долучитися до тренерської ради?!

До тренерської ради допускається будь-яка особа, котра тренує або планує бути тренером; при роботі зі спортсменами до 18 років обов'язкова педагогічна освіта.

Навчальна програма

За основу підготовки велосипедистів використовується: "Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю та шкіл вищої спортивної майстерності"

Діючі велосипедні секції в Херсонській області:

Тривають роботи по запуску велосипедної секції в м.Херсон

Що потрібно для того, щоб відкрити велосипедну секцію (гурток, клуб)?

1. Бажання та друзів велосипедистів понад 10 осіб.
2. Для організації тренувального процесу треба розпочати пошук тренера (інструктора), потім слід визначитися з організаційною формою. Організаційна форма буває двох типів: "бюджетна" та "приватна".
3. Бюджетна - це будь-яка організація, що фінансується частково або повністю коштом бюджетів різних рівнів; у цьому разі тренери зобов'язані використовувати вказану вище навчальну програму.
4. Приватна - це будь-яка організація, що не використовує бюджетні кошти; у цьому разі тренери можуть за власним бажанням використовувати різне методичне забезпечення.
5. Для ГО "ФВСХО" не має значення, з яким типом "клубу" (секції, гуртка, тренера) працювати - бюджетним чи приватним. Кожен з них, в тому числі і тренери, мають рівні права.